זהו סיפור על מעדניה שונה. אגתה, יבואנית של מאות סוגי גבינות ומוצרי מזון מיוחדים, מטיסה מדי שבוע תוצרת מובחרת – כדי לחלוק אתכם טעמים ייחודיים מרחבי העולם. מעוניינים לגלות מבחר עשיר של גבינות ממחלבות בוטיק ברחבי אירופה? לטעום מעדנים מיוחדים הישר מהמקור? או אולי לסגור את היום באווירה קצת שונה?
באגתה תוכלו  לקחת כמה דברים טובים הביתה ולהתפנק.

אגתה.
יש כזה מקום.

המעדנייה

החיים עלולים להיות מאוד מסובכים כשעומדים מול מבחר עשיר של למעלה מ-500 סוגי גבינות מובחרות המגיעות ממחלבות בוטיק ברחבי אירופה. והם עלולים להסתבך אף יותר כשעומדים מול מגוון הנקניקים, המעדנים, המשקאות, הדליקטסים ויתר מוצרי המזון מעוררי התיאבון.
מצד שני, עם מחירים כמו שיש באגתה – אין צורך להתלבט יותר מדי. בתיאבון.
אגתה. יש כזה מקום.

המסעדה

הפתעה. מדי שבוע אנו מטיסים לאגתה גבינות מסוגים שונים: רכות, קשות, כחולות, חלב פרה, חלב עזים, כבשים או בופאלו. מרקמים שונים, טעמים שונים… גבינות מובחרות המגיעות היישר מהמקור. וזה עדיין לא הכל. אתם מוזמנים לבדוק מה מחכה לכם כאן השבוע.

אין כמו להתחיל את הבוקר עם ספל קפה COSTADORO לצד מאפה או כריך מוצרלה, טונה או סלמי טרי בלחמנייה פריכה. ואם פספסתם את הבוקר – תמיד תוכלו לקפוץ בצהריים לסלט מרענן או למנה חמה מכל הטוב שיש לנו להציע כאן. באגתה אנחנו נהנים לראות אתכם נהנים. בתיאבון.

עכשיו צצה עוד שאלה: לאכול כאן או לקחת הביתה? באגתה תמצאו גם אפשרויות אירוח יוצאות דופן. פלטות גבינות, פלטות נקניקים ומגוון עשיר של דליקטסים, משקאות וקינוחים מיוחדים מרחבי העולם. כך שתמיד תוכלו לגלות טעמים חובקי-עולם גם בבית עם חברים.

הצעות אירוח

כמה יפה להביא פלטה אישית לאירוע, ליום הולדת או להעניק כמתנה לעובדים.
אלא שהדילמה כעת תהיה במה לבחור מכל האפשרויות מעוררות ההשראה. בחרו ממגוון הפלטות המופיעות כאן או בעמוד “הצעות למתנה”. אם עדיין קשה לכם להחליט – באגתה ירכיבו עבורכם את הפלטה המתאימה. התקשרו או קפצו אלינו, נתלבט ויחד נחליט.

עקבו אחרינו באינסטגרם

מגוון נקניקים, מעדנים, משקאות, דליקטסים ויתר מוצרי מזון מעוררי תיאבון
[instagram-feed user="agatha_tlv" num=3]
[instagram-feeduser="agatha_tlv" num=1 cols=1]